Plecy
Awatar użytkownika

Jakub Chyla

Cześć.

Zanim napiszę coś o sobie pozwól, że najpierw opowiem Ci pewną historię, która wydarzyła się w Londynie.

Podczas pewnego, deszczowego dnia, do siedziby jednego z londyńskich banków podjechał bogaty szejk swoim Rolls-Roycem. Następnie wysiadł z samochodu i kiedy wszedł do banku, zapytał bankiera czy ten udzieli mu pożyczki na 5 tysięcy funtów. Oczywiście bankier odpowiedział mu twierdząco, ale pod warunkiem, że szejk zostawi mu coś w zastaw na wypadek, gdyby szejk nie chciał oddać pożyczonych przez bank pieniędzy. Szejk nie protestował - spytał się, czy w zastaw może zostawić bankowi swojego pozłacanego Rolls-Royce'a, który jest wart 2 mln funtów. Bankier się zgodził i zaraz po tym szejk otrzymał swoją pożyczkę.

Następnie, po dwóch tygodniach, do banku ponownie zawitał szejk, aby oddać pożyczkę wraz z naliczonymi przez bank odsetkami. Dodatkowo, szejk musiał zapłacić karę za zbyt szybką spłatę kredytu. W sumie musiał oddać bankowi 15 tysięcy funtów.

Na koniec, kiedy szejk żegnał się z bankierem, ten nie wytrzymał i go zapytał - "Dlaczego zgodziłeś się zostawić samochód warty ponad 2 mln funtów za stosunkowo niewielką kwotę?" Szejk tylko się uśmiechnął i powiedział: "A gdzie ja bym w Londynie znalazł parking, gdzie mógłbym zostawić swojego Rolls-Royca na 2 tygodnie za 15 tysięcy funtów?"

Widzisz... I dokładnie tak samo jest z projektowaniem instalacji sanitarnych. Wszyscy działamy na zasadzie nawyków - coś, czego kiedyś się nauczyliśmy, powtarzamy i praktykujemy przez większość czasu. Nie mówię, że jest to błąd, ale chciałbym Cię tutaj zachęcić do nieco większej kreatywności...

Chciałbym, abyś zaczął eksperymentować i abyśmy wspólnie wyruszli w tą jakże wspaniałą podróż przez projektowanie instalacji sanitarnych. Podróż, która będzie odmienna od standardów, powtarzanych na każdym kroku. Czy brzmi to dla Ciebie interesująco?

Cześć, mam na imię Kuba i od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem instalacji sanitarnych. Jeżeli tylko chcesz skorzystać z mojej wiedzy, doświadczenia, technik i metod, których nauczyłem się w ciągu całej, swojej kariery, zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z moich kursów. 🙂

4 Kurs
267 Kursant